Komentarze (1)
Cztery lata pusty kiosk to jest jakaś kpina. Rozumiem że wynajem w węźle miejskim ma pewnie skomplikowane warunki, ale to też jest argument za tym żeby zrezygnować z wynajmu komercyjnego i wstawić tam automat z kawą i przekąskami. Kosztuje kilkanaście tysięcy i działa bez obsługi. Każdy dworzec kolejowy w Polsce to ma.
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Zaloguj się