Komentarze (1)
Kupiliśmy mieszkanie w Ceglana Park trzy lata temu i jesteśmy zadowoleni z osiedla. Ale do SP 49 syn dostał się dopiero za trzecim razem bo klasy były pełne. W końcu się udało. Teraz VIII etap doda kolejnych dwieście mieszkań. Miasto musi o tym pomyśleć zanim zacznie się kolejna rekrutacja.
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Zaloguj się