Komentarze (1)
Dojeżdżałem pociągiem z Brynowa do pracy od dwudziestu lat. Zamknęli stację i dostałem informację że będą dwie nowe. Do dziś nie wiem gdzie, nie wiem kiedy. Mój sąsiad ma to samo. Nikt nam tego nie wyjaśnił. Teraz jadę autobusem do Centrum Przesiadkowego i stamtąd tramwajem co zajmuje dwa razy więcej czasu.
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Zaloguj się