Komentarze (1)
Jeżdżę velostradą regularnie od kiedy ją otworzyli. Jest naprawdę dobra, gładka nawierzchnia, dobrze oświetlona. Ale faktycznie jak chcę zostawić rower przy tramwaju w CP Brynów to ostatnie 400 metrów jadę po chodniku albo między samochodami. To absurd przy takiej inwestycji. Ktoś zaprojektował trasę która się urywa kilkaset metrów przed celem.
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Zaloguj się