Komentarze (1)
Złapałem gumę przy wejściu od Brynowa i musiałem pchać rower do centrum. Stacja naprawcza to kilka tysięcy złotych - w stosunku do 17 mln wydanych na velostradę to grosz.
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięZłapałem gumę przy wejściu od Brynowa i musiałem pchać rower do centrum. Stacja naprawcza to kilka tysięcy złotych - w stosunku do 17 mln wydanych na velostradę to grosz.
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Zaloguj się