Komentarze (1)
Koncerty w wakacje były fantastyczne - byłam na trzech z rzędu. Szkoda że program kończy się we wrześniu. Park jest piękny przez cały rok i zasługuje na życie kulturalne poza sezonem.
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięKoncerty w wakacje były fantastyczne - byłam na trzech z rzędu. Szkoda że program kończy się we wrześniu. Park jest piękny przez cały rok i zasługuje na życie kulturalne poza sezonem.
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Zaloguj się