Komentarze (1)
Widziałem rodzinę dzików przy śmietnikach na os. Zgrzebnioka trzy razy w tym miesiącu. Odstrzał to nie rozwiązanie - po nim przychodza kolejne. Grodzenie śmietników i monitoring to mądrzejsza droga.
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Zaloguj się