Komentarze (1)
Dokładnie ten sam problem - velostrada jest świetna, ale ten ostatni kilometr zniechęca. Gdyby był łącznik, zostawiałbym auto w domu codziennie.
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięDokładnie ten sam problem - velostrada jest świetna, ale ten ostatni kilometr zniechęca. Gdyby był łącznik, zostawiałbym auto w domu codziennie.
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Zaloguj się